حمایت علمی و معنوی اتحادیه از دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های دانش بنیان در مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
تیر ۲۳, ۱۳۹۶
نمایش همه

تشکیل اتحادیه

مجمع تاسیسی اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر در تاریخ ۳ و ۴ اسفند ماه ۱۳۹۵ به میزبانی دانشگاه شهرکرد در محل مجتمع لاله و با حضور ۲۷ نفر از دبيران و نمايندگان انجمن هاي علمي دانشجويي مهندسي كامپيوتر دانشگاه هاي سراسر كشور، دکتر حمیدرضا عزيزي (معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه شهرکرد) ، دکتر بهنام احمدي پور (مدير کل فرهنگي و اجتماعي دانشگاه شهرکرد) ، مهندس کوروش خورشيدي (كارشناس انجمن هاي علمي دانشجويي دانشگاه شهرکرد) ، دکتر مجتبی مصطفوی (استاد مشاور انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهرکرد) و سرکارخانم عبداللهی (کارشناس اتحادیه های انجمن های علمی دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) برگزار گرديد.

در ابتدا برای آشنایی بیشتر شرکت کنندگان حاضر در مجمع تاسیسی با یکدیگر و به رسم میزبانی دانشگاه شهرکرد، بازدیدی از مجموعه تاریخی پل زمان خان انجام شد و دبیران و نمایندگان انجمن های علمی ضمن بازدید ، به گفتگو با یکدیگر درباره راهکار هایی برای ایجاد اتحادیه ای فعال و پویا پرداختند.

در ادامه طی دو جلسه ۴ ساعته به ریاست هیئت موسس، متشکل از دبیران انجمن های علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه های شهرکرد، اصفهان و صنعتی اصفهان و با حضور کارشناس اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی پیش نویس اساسنامه قرائت و با نظر اکثریت مجمع عمومی تغییراتی در آن اعمال شد و در آخر به تصویب رسید، پس از آن حاضرین به بیان اهداف و همفکری و انتقال تجارب پرداختند. در نهایت نیز ، انتخابات اعضاي شوراي مركزي و بازرسان در دستور كار قرار  گرفت.

➖ در این جلسه دکتر مصطفوی ، استاد مشاور انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهرکرد ضمن برشمردن ویژگی‌های مثبت و تاکید بر لزوم وجود اتحادیه در مهندسی کامپیوتر، نکاتی را جهت بهبود فعالیت های اتحادیه ایراد داشتند.
➖ در ادامه نشست، پس از اعمال تغییرات اساسنامه و تصویب آن، حاضرین به بیان اهداف و تشریح زمینه های فعالیت آتی و همچنین همفکری و انتقال تجارب پرداختند.
همچنین در ادامه برنامه انتخابات شورای مرکزی و بازرسین اتحادیه انجام پذیرفت که نتایج آن به شرح زیر است:

➖ شورای مرکزی اتحادیه:
۱٫ خانم طیبه قربان پور از دانشگاه شهرکرد با ۲۴ رای (دبیر)
۲٫ آقای مهدی پارسائیان از دانشگاه یزد با ۲۱ رای
۳٫ آقای علی صادقی از دانشگاه گیلان با ۲۰ رای
۴٫ آقای علی گلدانی از دانشگاه فردوسی مشهد با ۲۰ رای
۵٫ آقای محمدصادق حاجی عزیزی از دانشگاه اردکان با ۱۸ رای
۶٫ آقای سید مصطفی حسینی از دانشگاه صنعتی اصفهان با ۱۷ رای
۷٫ آقای یاشار نصابیان از دانشگاه اصفهان با ۱۵ رای (نایب دبیر)

اعضای علی‌البدل:
۱٫ آقای میلاد احمدی از دانشگاه زنجان با ۱۱ رای
۲٫ آقای امیر پورکمالی از دانشگاه سيستان و بلوچستان با ۶ رای

بازرس:
۱٫ آقای علیرضا مهتدی از دانشگاه فردوسی مشهد با ۱۸ رای

بازرس علی‌البدل:
۱٫ آقای صابر ایزدی از مرکز علمی کاربردی پیام شهرکرد با ۷ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *